Dodge Ram 1500
| Limited | 5.7 V8 | 4x4 | Crew Cab | Fenders | Wheels | 200L LPG Tank | Deksel | Guerrilla Exhaust Nieuw binnen!
Direct kopen, basisprijs: € 59.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 59.950,-
LEASEPRIJS: € 988,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 11.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Dodge Ram 1500 |
|---|---|
| Uitvoering: | | Limited | 5.7 V8 | 4x4 | Crew Cab | Fenders | Wheels | 200L LPG Tank | Deksel | Guerrilla Exhaust Nieuw binnen! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 maart 2022 |
| Carrosserie: | Pick-Up |
| BTW / Marge: | |
| Kilometerstand: | 180.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | LPG |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 988,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 59.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VPG-72-F |
| Motorinhoud: | 5.654 cc |
| Vermogen: | 296 kw / 403 pk |
| Laadvermogen: | 1.007 kg |
| Gewicht: | 2.493 kg |
| Wielbasis: | 367 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hardtop
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 22 inch
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Split tailgate
- Sport Performance Hood
- Treeplanken
- Infotainment
- 12-inch Touchscreen
- 360 graden camera
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Harman Kardon audiosysteem
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Luxe lederen bekleding
- Stoel ventilatie achter
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lane Assist
- Luchtvering / Niveauregeling
- Traffic Sign Recognition
- Overige
- airco automatisch
- Geluidsisolerend glas
- Guerrilla Exhaust
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Night Edition - Incl Zwarte badges, performance motorkap, zwarte gril + letters, Zwarte velgen etc
- Uitparkeer waarschuwing